WAŻNE! REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2018/19 ETAP II

Drodzy Abiturienci! Szanowni Państwo!

Dziękujemy za liczne zainteresowanie ofertą Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Śląskiego.
Przypominamy, że listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia zostaną opublikowane:

dla studiów I stopnia: 11 lipca (środa) o godzinie 15.00;
dla studiów II stopnia: 17 lipca (wtorek) o godzinie 15.00.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami tego etapu rekrutacji zawartymi w zakładkach

Wpisu na studia dokonuje się, składając wymagane dokumenty Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w dniach i godzinach:

dla studiów I stopnia:

w pokoju 4.12 (III piętro, sektor czerwony)

czwartek, 12 lipca, 10:00 – 13:00
piątek, 13 lipca,  10:00 – 13:00
poniedziałek, 16 lipca, 10:00 – 13:00

dla studiów II stopnia: 17 lipca (wtorek) o godzinie 15.00.

w sali 3.30 (II piętro, sektor czerwony)

środa, 18 lipca, 10:00 – 13:00
czwartek, 19 lipca, 10:00 – 13:00
piątek, 20 lipca, 10:00 – 13:00

Uprzejmie informujemy, że do momentu ogłoszenia listy przyjętych proces rekrutacji przebiega elektronicznie na portalu Internetowej Rejestracji Kandydatów,

Aby zapoznać się z ofertą studiów, specjalności prowadzone przez nasz Instytut mogą Państwo wywołać, klikając w udostępnione poniżej odnośniki:

Studia I stopnia

interkulturowe studia niemcoznawcze

język niemiecki od podstaw

język szwedzki

nauczycielska z językiem szwedzkim

tłumaczeniowa w zakresie języków specjalistycznych

Studia II stopnia

nauczycielska

studia interkulturowe z językiem szwedzkim

tłumaczeniowa w zakresie języka prawniczego i ekonomicznego

Niezbędnik kandydata

Poniżej udostępniamy Państwu odnośniki do stron z ważnymi informacjami na temat naboru na studia:

Zachęcamy do odwiedzenia strony http://kandydat.us.edu.pl/

Uniwersytet Śląski dokłada starań, aby przekazywane Państwu materiały zawierały odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli, zapoznawszy się wnikliwie z pakietem informacji dla Kandydatów, nie znaleźli Państwo właściwej wskazówki, prosimy o kontakt z sekretarzami poszczególnych komisji rekrutacyjnych bądź sekretariatem IFG.